Yaşam

Yalıçapkını’nda Tarık Karakteriyle Oynayan Baran Bölükbaşı’nın Kariyeri Gergin Kat Sayılarımızla Oynanıyor

Ekranların fenomen dizisinde tüm dengeleri alt üst eden Tarık karakteriyle yer alan Baran Bölükbaşı, genç yaşına rağmen rol aldığı yapımlarla kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Günümüzün parlayan yıldızı Bölükbaşı’nın hayatına ve kariyerine bir göz attık!

Oyuncu Baran Bölükbaşı’yı televizyondan tanıyorsunuz! Son döneme damgasını vuran Yalıçapkını dizisinde Tarık karakteriyle yer alan Bölükbaşı, hayranlarına hayat verirken performansıyla da alkış toplamayı ihmal etmiyor.

Öyle ki yaptığı paylaşımlarla herkesi güldürüyor çünkü oynadığı karakterin her hafta izleyiciler tarafından hatırlandığını biliyor.

Yalıçapkını ile gündemdeyken Baran Bölükbaşı’nın kariyerine ve hayatına bir göz atalım dedik!

1 Mayıs 1994 doğumlu olan Baran Bölükbaşı İskenderunlu ve Boğa burcudur!

2014 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimine başlayan Bölükbaşı, Antalya Replik Sanat Okulları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alırken eğitimine devam etti.

Üniversite eğitimine devam ederken menajer Ufuk Ergin ile yolları kesişen Bölükbaşı seçmelere gitmeye başladı.

2017 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadığı Adı Efsane dizisinin kadrosuna dahil olan Baran Bölükbaşı, Sevdanın Bahçesi, Vuslat, Öğrenci Yurdu ve Son Nefesime Kadar dizilerinde rol almıştır.

Son olarak FOX ekranlarında yayınlanan Bir Masal dizisinde Yiğit karakterine hayat veren Baran Bölükbaşı’nı Kertenkele dizisinde Tarık karakteri ile izliyoruz.

Oyunculuğun yanı sıra müziğe de ilgi duyan Bölükbaşı, gitar, bağlama ve davul çalmanın yanı sıra vokal ve müzik yapımcılığı gibi yetenekleriyle de bu alanda çalışmaktadır.

Oyunculuğu ve güzelliği ile sosyal medyada sıkça gündem olan Baran Bölükbaşı’nın yorumlarıyla sizleri baş başa bırakıyoruz…

?

?

?

?

2017’den beri ekran yolculuğuna çıkan Baran Bölükbaşı’na uzun ve başarılı bir kariyer diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu